Dvr Kart

Dvr Kart

Dvr Kart Hakkında Bilgi Dvr Kartlar 2 sınıf olarak adlandırılır. Yazılım sıkıştırmalı Dvr Kartlar ve Donanım Sıkıştırmalı Dvr Kartlar. Her ne kadar Dvr Kartlar Dvr Kayıt Cihazlarının birçok özelliğini barındırsada Pc üzerinden işlem gördüğü için sorun çıkarma ihtimali oldukça yüksektir. Fakat Dvr Kart’larından kaynaklanan sorun olduğu pek söylenemez. Pc üzerindeki işlemlerden oldukça etkilenir ve format atıldığında tekrar kurulma ihtiyacı hisseder. Software ve Hardware olarakta iki sınıfta incelenebilir.

Özellikçe ses dinleme ve kayıt etme özelliğinin istendiği yerlerde mutlaka Hardware kart tercih edilmelidir. bu çeşit dvr kartlarda ileri seviyede özelliklere sahip sayısal işlemci ve kendi üzerinde Ram memory vardır. Kameradan gelen görüntü ve ses sinyali hardware dvr kart tarafından sayısal bilgiye dönüştürülür, işlenir ve sıkıştırılır.

Bilgisayar işlemcisine sadece bu bilginin hard diske kaydedilmesi işi kalır. Bu nedenle donanım sıkıştırmalı dvr kartlar bilgisayarı yormazlar. Özellikle ses kaydı istenen yerlerde mutlaka donanımsal sıkıştırmalı dvr board kullanılmalıdır.Dvr Kartlar Dvr Kayıt Cihazı gibi Hdd gerektirmez fakat kayıtları Bilgisayarınızda bulunan Hdd üzerine kayıt eder. Yani Hdd üzerinden Dvr Kart görüntülerini kayıt etmeniz için yer ayırmanız gerekiyor.

Bu durumda Dvr Kartlar’da Dvr Cihazı gibi 4 kanal Dvr Kart, 8 Kanal Dvr Kart, 9 Kanal Dvr Kart, !6 Kanal Dvr Kart, 32 Kanal Dvr Kart şeklinde sınıflandırılır. Donanım sıkıştırmalı kart fiyatı yakın zamanlara kadar oldukça yüksek idi. Üretim miktarındaki artış, piyasaya yeni üretici firmalar girmesi, artan rekabet nedeniyle hardware kart fiyatları oldukça düştü ve kullanımı oldukça yaygınlaşmaya başladı.
Ücretsiz Teklif Al

Lütfen telefon numaranızı ve sizi hangi saatte aramamızı istediğinizi yazınız.