DOME KAMERA

Dome Kamera

Dome Kamera Dome Kamera, Dome adından da anlaşılacağı gibi kubbe şeklinde yarım küre olarak ta tarif edilebilir. Kamera Sistemleri Teknolojisinde ciddi bir yeri olan Dome Kameralar, genelde iç mekanda tercih edilmekte ve dekoratif dizayna daha uyumlu olmaktadır. Dome Kamera daha önce Box Kamera dediğimiz dahili tip kameraların yerini almakta ve fiyat olarak daha uygun olsa da işlev olarak aynı özelliklere sahiptir. Dome Kameraların kendi içlerinde bulunan dahili lensler vadır, ayrı bir lens gerektirmez.

Dome Kameraların içlerinde bulunan bu lensler bazen Sabit İris Lens bazen Varifocal Auto İris lens olabilir ve ayarlaması yapılabilir. Dome Kamera ek olarak ayrıca ayak gerektirmez ve montajı oldukça kolaydır. Dome Kamera Çeşitleri ise Gece Görüşlü Dome Kameralar, Day/Night Dome Kameralar ve standart dome Kameralar olarak adlandırılabilir. Dome Kameralar arasındaki bu çeşitlilikler fiyat olarak pek fark etmediği için Gece Görüşlü Dome Kameralar daha fazla tercih edilmektedir. Gece Görüşlü Dome Kameralar zifir karanlıkta da görüntü sağladığı için artı bir avantaj elde edilebilir.

Dome Kameraların iç bölümündeki özellikler farklı olsa da elektronik devreler ve Dome kamera boyutları genelde aynı olduğu için özellikle iç mekana uyumlu renklerin tercih edilmesi estetik açıdan oldukça önemlidir. Dome Kamera herhangi bir Kamera Sistemine ek olarak takıldığında diğer kameralar gibi sağlıklı bir şekilde çalışır. Kamera Sistemleri teknolojisinde kullanmak istediğiniz Güvenlik Kamerasının işlevi eğer sıkıntılı ise bu tamamen tercih ettiğiniz ürün kalitesi ile ilgilidir. Daha fazla bilgi almak için lütfen irtibata geçiniz.
Ücretsiz Teklif Al

Lütfen telefon numaranızı ve sizi hangi saatte aramamızı istediğinizi yazınız.